Zobacz nasz klub na:

Zdjęcie ikony FacebookaZdjęcie ikony InstagramaZdjęcie ikony YouTube
Logo KTSFocus

Klub Tańca Sportowego Focus

Zdjęcie wyróżniające Focus TEAM

Focus TEAM

Focus rozpoczął swoją fascynującą podróż w 2003 roku, wychodząc od małej Szkoły Tańca, by ewoluować w 2012 roku w dynamiczny Klub Tańca Sportowego. Od tamtej chwili nieustannie się rozwijamy, poszerzając naszą ofertę programową i zyskując uznanie wśród miłośników tańca województwa zachodniopomorskiego.

Poznaj, co wchodzi w skład Focus TEAM
Zdjęcie wyróżniające kadry trenerskiej

Kadra trenerska

Nasz zespół instruktorów w Focusie to pasjonaci tańca, połączenie profesjonalizmu z entuzjazmem. Wykwalifikowani specjaliści, gotowi dzielić się wiedzą i wspierać uczestników w rozwijaniu umiejętności tanecznych. Ich zaangażowanie sprawia, że lekcje stają się nie tylko nauką, lecz także inspirującym doświadczeniem pełnym radości.

Poznaj kadrę trenerską KTSFocus
Zdjęcie wyróżniające osiągnięć

Nasze osiągnięcia

Nasza szkoła tańca może poszczycić się wieloma osiągnięciami i spektakularnymi sukcesami naszych utalentowanych uczniów. To dzięki ich zaangażowaniu, determinacji i ciężkiej pracy, osiągamy wyjątkowe wyniki w świecie tańca! Nasi tancerze sportowi zdobywają prestiżowe nagrody na licznych konkursach, zapewniając naszej szkole niepodważalną pozycję lidera w dziedzinie tańca. To nie tylko o zdobyte medale chodzi, ale także o ducha walki i pasję, które zawsze towarzyszą naszym uczestnikom.

Nasze sukcesy to również wynik indywidualnych osiągnięć naszych uczniów, którzy przekraczają własne granice, rozwijają swoje talenty i zarażają innych pasją do tańca. W naszej szkole tańca każdy sukces jest doceniany i celebrowany razem z całą taneczną rodziną. Chcemy się z Tobą podzielić radością i inspirującymi historiami naszych tanecznych gwiazd. Przejrzyj zakładkę Nasze Sukcesy, aby poznać niezwykłe historie naszych tancerzy sportowych i zobaczyć, jak taniec zmienia ich życie.

Poznaj nasze osiągnięcia
Zdjęcie wyróżniające galerii

Galeria

Nasza Galeria to pełna kolorów i emocji przestrzeń, gdzie zgromadziliśmy wyjątkowe chwile naszych uczestników podczas tanecznych wydarzeń, konkursów i występów. To wspaniała kolekcja fotografii i filmów, która ukazuje pasję, zaangażowanie i rozwój naszych utalentowanych tancerzy.

W Galerii zobaczysz uśmiechy spełnienia na twarzach naszych uczniów, migawki tanecznych ruchów i chwile triumfu podczas wygranych konkursów. To miejsce, gdzie historie tańca nabierają życia, a emocje są uchwycone w każdym ujęciu.

Przeżyj magiczne chwile razem z nami, przeglądając naszą Galerię. Zobacz, jak taniec przekształca i inspiruje ludzi oraz jak każdy krok jest odbiciem pasji i poświęcenia, jakim oddają się nasi utalentowani tancerze.

Zobacz naszą galerię
Zdjęcie pokazujące dokumenty

Dokumenty

Nasz Klub taneczny jest członkiem Polskiego Związku Sportu Tanecznego oraz Federacji Tańca Sportowego z co za tym idzie nasze pary biorą udział w rywalizacji World Dance Sport Federation. Jako profesjonalna szkoła tańca, przykładamy ogromną wagę do transparentności i zapewnienia najlepszej jakości usług dla naszych klubowiczów.

Znajdziesz tutaj regulamin Klubu oraz wszelkie informacje dotyczące rywalizacji sportowej w Polsce

To miejsce, w którym możesz łatwo znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, poznać zasady i przepisy, które obowiązują w naszym klubie, oraz dowiedzieć się, jakie korzyści niesie za sobą bycie naszym klubowiczem.

Zobacz dokumenty
Logo KTSFocus Footer

Kontakt

Szczecin

Osoba kontaktowa

Tomasz Konury

+48 602 582 410

Kamień Pomorski

Osoba kontaktowa

Tomasz Konury

+48 602 582 410

Drawsko Pomorskie

Osoba kontaktowa

Marta Zębała

+48 662 055 056

Chojna

Osoba kontaktowa

Wiktoria Bujak

+48 512 924 837

Gryfice

Osoba kontaktowa

Krzysztof Krzemianowski

+48 602 662 966

Niechorze

Osoba kontaktowa

Tomasz Konury

+48 602 582 410

Nasze sociale

Zdjęcie ikony FacebookaZdjęcie ikony InstagramaZdjęcie ikony YouTube

O nas

Rozpoczynając naszą podróż w 2003 roku, przekształciliśmy się z małej szkoły tańca w dynamicznie rozwijający się Klub Tańca Sportowego. Dzięki pasji, zaangażowaniu oraz wszechstronnemu podejściu, docieramy obecnie do licznych miejscowości województwa zachodniopomorskiego takich jak: Szczecin, Kamień Pomorski, Dziwnów, Drawsko Pomorskie, Gryfice, Chojna oraz Niechorze