Zobacz nasz klub na:

Zdjęcie ikony FacebookaZdjęcie ikony InstagramaZdjęcie ikony YouTube
Logo KTSFocus

Kadra trenerska

Trenerzy

Zdjęcie Tomasza Konurego

Tomasz Konury

Z tańcem związany od siódmego roku życia. Mistrz Polski 2001 i 2002 w tańcach standardowych, Wicemistrz Polski w 10 tańcach. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego. Trener Tańca Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, tancerz międzynarodowej klasy tanecznej „S”, reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata i Europy. Aktualnie sędzia tańca sportowego I kategorii PZSTT oraz WDSF.

WICEPREZES Polskiego Związku Sportu Tanecznego i Federacji Tańca Sportowego

Zdjęcie Krzysztofa Krzemianowskiego

Krzysztof Krzemianowski

Tancerz posiadający międzynarodową klasę taneczną „S”. Mistrz Polski Juniorów w stylu standardowym i finalista w stylu latynoamerykańskim. Obecnie instruktor tańca sportowego oraz trener II klasy w dyscyplinie Taniec Sportowy. Posiada uprawnienia sędziego kategorii „A” Polskiego Związku Sportu Tanecznego (PZST).

Prezes Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego (ZZTS)

Zdjęcie Anny Zielińskiej

Anna Zielińska

Ze sportem związana jest od najmłodszych lat. W wieku 7 lat rozpoczęła przygodę z tańcem. Od tamtej pory wzięła udział w wielu turniejach tańca towarzyskiego w kraju i za granicą osiągając wiele sukcesów. Jednym z nich jest Mistrzostwo Okręgu Zachodniopomorskiego. W 2003 roku uzyskała tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej fitness – nowoczesnej formy gimnastyki. Od wielu lat instruktorka Klubu Tańca Sportowego FOCUS

Zdjęcie Mariki Ostrowskiej-Jóźwiak

Marika Ostrowska-Jóźwiak

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, mgr wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wychowanka szczecińskiej Szkoły Tańca Astra Barbary i Jacka Porazików. Do jej osiągnięć może zaliczyć: Trzykrotne Mistrzostwo Polski w kategorii wiekowej 14-15 lat, II-wice Mistrzostwo Polski w 10 tańcach w kategorii młodzieżowej, II-wice Mistrzostwo Polski i Mistrzostwo Polski w 10 tańcach kategorii Amatorów. Wielokrotnie reprezentowała kraj na Mistrzostwach Europy i Świata.

Zdjęcie Sławomira i Marty Zębały

Sławomir i Marta Zębała

Instruktorzy Klubu Tańca Sportowego FOCUS w Drawsku Pomorskim. Kochający taniec oraz pracę z dziećmi i młodzieżą czynni tancerze. Dwukrotni finaliści Mistrzostw Polski w 10 tańcach w kategorii Senior I. Na co dzień nauczyciele matematyki w Szkole Podstawowej i Ponadpodstawowej. Od 2015 roku współpracujący również z Ośrodkiem Kultury w Drawsku Pomorskim, gdzie prowadzą zajęcia taneczne dla młodzieży i dorosłych. Chętni do działania, biorący udział w szkoleniach, promujący rozwój kultury fizycznej.

Zdjęcie Wiktorii Bujak

Wiktoria Bujak

Instruktor Klubu Tańca Sportowego FOCUS w Chojnie Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Pedagog specjalny i logopeda szkolny. Magister diagnozy i terapii pedagogicznej. Absolwentka studiów podyplomowych- wczesne nauczanie języka angielskiego w wychowaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Umiejętność przeprowadzenia profilu psychoedukacyjnego uczniom. Pasjonatka tańca, muzyki, sportu i podróży.

Konsultanci

Aneta Pawlak - ST

Lasse Odegaard - ST

Iwona Golczak - LA

Tomasz Dorosz - LA

Logo KTSFocus Footer

Kontakt

Szczecin

Osoba kontaktowa

Tomasz Konury

+48 602 582 410

Kamień Pomorski

Osoba kontaktowa

Tomasz Konury

+48 602 582 410

Drawsko Pomorskie

Osoba kontaktowa

Marta Zębała

+48 662 055 056

Chojna

Osoba kontaktowa

Wiktoria Bujak

+48 512 924 837

Gryfice

Osoba kontaktowa

Krzysztof Krzemianowski

+48 602 662 966

Niechorze

Osoba kontaktowa

Tomasz Konury

+48 602 582 410

Nasze sociale

Zdjęcie ikony FacebookaZdjęcie ikony InstagramaZdjęcie ikony YouTube

O nas

Rozpoczynając naszą podróż w 2003 roku, przekształciliśmy się z małej szkoły tańca w dynamicznie rozwijający się Klub Tańca Sportowego. Dzięki pasji, zaangażowaniu oraz wszechstronnemu podejściu, docieramy obecnie do licznych miejscowości województwa zachodniopomorskiego takich jak: Szczecin, Kamień Pomorski, Dziwnów, Drawsko Pomorskie, Gryfice, Chojna oraz Niechorze